Коворкинг

Сайт zaly.in.ua рекомендует. Новинки сайта, недавно добавленные объекты
Коворкінг CQ ГУЛІВЕР ()

Креативний Квартал „Гулівер” розташований в бізнес-центрі преміум класу „Гулівер”, в самому центрі Києва на виході з метро „Палац Спорту”. Три гілки метро в пішохідній доступності. Поруч з БЦ “Гулівер” розташовані готельні комплекси SkyLoft, Premier Palace, ParkInn, Русь, Президент-готель, а також безліч ресторанів, магазинів та розважальних закладів. Інфраструктура бізнес-центру включає в себе підземний паркінг на 400+ авто та 200+ велосипедів з душовими кабінами. На сьогодні Креативний Квартал вже займає 6 поверхів в бізнес центрі: 5,6 у Вежі А та 9-12 у Вежі Б. Загалом це більше 10,500 кв.м площі та 2,000+ робочих місць, 200+ офісів різного розміру та формату, 100+ переговорних кімнат, душові, спальні капсули, ігрові зони з настільним футболом та Sony PlayStation, 500 кв.м. терас з чудовим видом на центр міста тощо. Для забезпечення неперервного ІНТЕРНЕТ зв'язку на кожній локації Креативний Квартал використовує 2 незалежні оптоволоконні лінії та STARLINK, що йдуть на 3 дата-центри незалежними фізичними маршрутами, а також агрегацію та резервування від 10 незалежних інтернет-провайдерів, що забезпечує стабільний інтернет під час відключень електроенергії. Покриття WiFi забезпечується за допомогою професійного обладнання з високою пропускною здатністю від Aruba, Cisco та Ubiquity. На випадок повітряної ТРИВОГИ підземний паркінг використовується як УКРИТТЯ та обладнаний інтернетом (WiFi), туалетами, стільцями, водою тощо. У випадку відключення електроенергії поверхи Креативного Кварталу живляться від ДИЗЕЛЬ-генератора.

Подробнее... Подробнее...

Коворкінг CQ МАГНЕТТ ()

Креативний Квартал „Магнетт” розташований у новому бізнес-центрі преміум-класу “MAG.NETT”, який знаходиться на виході зі станції метро «Либідська» та оточений різноманітними ресторанами, магазинами та розважальними закладами. Поруч знаходиться ТРЦ Ocean Plaza, що налічує 246 магазинів та 30 ресторанів, дитячу ігрову зону, офтальмологічну аптеку Новий Зір, відділення Альфа-банк, зоомагазини MasterZoo та ZooStyle, кінотеатр Cinema City, салони краси Brow Bar та BeautyBar.Ua. Інфраструктура бізнес-центру включає в себе підземний паркінг на 200+ авто з зарядними станціями для електромобілів. На сьогодні Креативний Квартал займає 7-й поверх БЦ „Магнетт” площею 3,300 кв.м. де розташовано 650 робочих місць, 100+ офісів різного розміру та формату, 50+ переговорних кімнат, душові, спальні капсули, ігрові зони з настільним тенісом та Sony PlayStation, тераса площею 100 кв.м з чудовим видом на центр міста тощо. Це те місце, де із задоволенням збереться будь-яка команда, і куди приємно запросити важливих гостей!
Для забезпечення неперервного ІНТЕРНЕТ зв'язку Креативний Квартал використовує по 2 незалежні оптоволоконні лінії, що поєднують кожну локацію з 3 незалежними дата-центрами, які живляться від ДИЗЕЛЬ-генераторів під час відключень електроенергії.  На рівні дата центрів ми забезпечуємо агрегацію інтернет трафіку від 10 незалежних інтернет-провайдерів, в тому числі STARLINK, що забезпечує стабільний інтернет під час відключень електроенергії. Покриття WiFi забезпечується за допомогою професійного обладнання з високою пропускною здатністю від Aruba, Cisco та Ubiquity. На випадок повітряної ТРИВОГИ підземний паркінг використовується як УКРИТТЯ та обладнаний інтернетом (Wi-Fi), туалетами, стільцями, водою тощо. У випадку відключення електроенергії поверхи Креативного Кварталу живляться від ДИЗЕЛЬ генератора.

Подробнее... Подробнее...

Коворкінг CQ АСТАРТА ()

Бізнес центр преміум класу в історичному центрі столиці - Подолі. Тут вдало поєднуються історичні пам'ятки і сучасна інфраструктура. В наявності підземний паркінг для авто на 200+ паркомісць обладнаний зарядними станціями для електромобілів, а також безкоштовний паркінг для велосипедів. На сьогодні Креативний Квартал займає 3-й поверх бізнес центру де розташовано 400+ робочих місць, 50+ офісів різного розміру та формату, 20+ переговорних кімнат, душові, спальні капсули, ігрові зони з настільним футболом, настільним тенісом та Sony PlayStation, літній екопарк у дворику БЦ площею 1000 кв.м. Для забезпечення неперервного ІНТЕРНЕТ зв'язку Креативний Квартал використовує по 2 незалежні оптоволоконні лінії, що поєднують кожну локацію з 3 незалежними дата-центрами, які живляться від ДИЗЕЛЬ-генераторів під час відключень електроенергії.  На рівні дата центрів ми забезпечуємо агрегацію інтернет трафіку від 10 незалежних інтернет-провайдерів, в тому числі STARLINK, що забезпечує стабільний інтернет під час відключень електроенергії. Покриття Wi-Fi забезпечується за допомогою професійного обладнання з високою пропускною здатністю від Aruba, Cisco та Ubiquity. На випадок повітряної ТРИВОГИ підземний паркінг використовується як УКРИТТЯ та обладнаний інтернетом (Wi-Fi), туалетами, стільцями, водою тощо. На випадок перебоїв електроенергії локація живиться від 2-х незалежних електричних підстанцій, які ніколи не відключаються одночасно.

Подробнее... Подробнее...

Coworking KamelotHUB ()

В історичній частині Ужгорода, в середмісті, до Ваших послуг коворкінг на 100 місць максимум (зали на 20-30 і 40-70 місць, переговорні кімнати на 4-8 і 10-20 місць). Сучасне конференц-обладнання дозволяє проводити різноманітні події. Лаунж-зона, можливі обіди, кава-брейки.

Подробнее... Подробнее...

Коворкинг «Edison Space Coworking» ()

Запорожье, центр города. Коворкинг, где вы можете поработать в современном бизнес-пространстве, есть все нужное для оптимизации работы. Есть аренда залов вместимостью 50 чел., 120 чел. и 300 чел., также имеется переговорная комната на 15 чел. Современное конференц-оборудование, Wi-Fi. Кейтеринг, кофе-брейки, есть кухня.

Подробнее... Подробнее...

Коворкинг «POSTERUM» ()

Коворкинг в самом центре Винницы - это наше образовательное пространство площадью 100 кв.м, на 100 мест. Уже сотни людей выбрали нас за яркие цвета и уютную атмосферу. Кроме того, у нас конференц-оборудование для деловых и обучающих мероприятий. Беспроводной интернет. Все для кофе-брейков.

Подробнее... Подробнее...

Коворкинг в «Campus Creative Club» ()

Коворкинг и зона для фрилансеров в антикафе недалеко от центра Днепра (напротив ресторана «Хутор», ж/м Перемога-1).  Общая площадь пространства - 190 кв.м. Здесь Вы найдете три светлых зала на 15-60 чел. с универсальным оборудованием. Работает Wi-Fi. Безлимитные кофе-брейки и фуршеты. 

Подробнее... Подробнее...

Co-Working Proton Hall ()

Харьков, 5 мин. от ст.м. «Защитников Украины». В Вашем распоряжении коворкинг на 44 комфортабельных рабочих места, а также 2 зала вместимостью 12 чел. и 24 чел. Есть скайпрум и комната для переговоров, конференц-оборудование, беспроводной интернет. Кофе, чай, зона отдыха. Паркинг.

Подробнее... Подробнее...

Коворкинг «Fabrika.space» ()

Харьков, ст.м. «Центральный рынок», «Исторический музей», рядом с Благовещенским собором. К Вашим услугам уютный коворкинг. Интерьеры сохранили архитектуру, образ и дух старого здания: изящные картины, дубовые полы начала XX века, перегородки из царского кирпича, станочные лампы, оригинальные потолки и чугунные колонны и мн.др. При этом работает интернет, предоставляются услуги кейтеринга.

Подробнее... Подробнее...

Коворкинг «Passage Interdit» ()

На Набережной Луцка в Вашем распоряжении бизнес-пространство и коворкинг офисы, а также многофункциональный зал на 200 мест. Помещения полностью оснащены всей необходимой техникой и мебелью, работает беспроводной интернет. В баре возможны дегустации и отдых с друзьями. Также организовываются фуршеты, кофе-брейки, банкеты, вечеринки и др. события. Кино, караоке, покер и шахматы. Парковка. Круглосуточная охрана.

Подробнее... Подробнее...

СТУДИЯ «SHABSHAI SPA RETREAT CENTER» ()

Свободное пространство студии «SHABSHAI SPA RETREAT CENTER» на Лукьяновке в Киеве эффектно и эффективно организует ваше мероприятие любого формата. Работают кондиционеры, есть полное техническое оснащение: мультимедийное, музыкальное, световое, проектор, флип-чарт, Wi-Fi, конференц-оборудование. Работает лаунж-кафе, где можно перекусить во время перерыва или  отдохнуть и пообщаться на досуге. Также к Вашим услугам: кабинет психолога и кабинет Relax, где Вы получите поддержку и полное расслабление.

Подробнее... Подробнее...

Коворкинг «BOSSHUB» ()

Неподалеку от центра Черновцов к Вашим услугам коворкинг на 9 рабочих мест, а также конференц-сервис (залы на 15-150 мест, переговорная комната на 15 мест, беспроводной интернет, профессиональное и универсальное оборудование, 20 столов - все включено в стоимость аренды зала). Организация фуршетов и кофе-брейков. К каждому мероприятию - индивидуальный подход.

Подробнее... Подробнее...

«СИТИ ПАРК ОТЕЛЬ БЕЛАЯ ЦЕРКОВЬ». Коворкинг «Квартет» ()

В центре города Белая Церковь (Киевская обл.) на базе конференц-пространства отеля «Сити Парк Отель Белая Церковь» предоставляется коворкинг, комфортные и современные залы на 70 мест, 35 мест и 30 мест. Качественный Wi-Fi; сканер, принтер, доска для записей, проектор; бизнес-ланчи для вас и ваших партнеров ежедневно с 12:00 до 15:00; полноценные обеды для тех, кто проголодался; кофе, чай, печенье и легкие перекусы; зона отдыха. Также в наличии парковка.

Подробнее... Подробнее...

UBI конференц холл – «CO-WORKING» ()

Комфортное пространство CO-WORKING - это новый бизнес холл (3-й этаж,  UBI Fashion Center, ул. Дорогожицкая, 8, Киев) премиум-сегмента для различных мероприятий, вплоть до международного уровня, а также для коворкинга. UBI Конференц Холл CO-WORKING оснащен всем необходимым оборудованием, мобильные стены трансформируются под необходимый формат мероприятия, элегантная мебель, изысканный интерьер. Возможна трансформация пространства в конференц-зал на 80 чел. В наличии также зона для фуршетов и кофе-брейков. В январе 2020 года действует скидка 20% на аренду локаций «SHOW», «SPACE», «FUSION», «CO-WORKING». Акция действует с 02.01.2019 до 31.01.2019 г. 

Подробнее... Подробнее...

Коворкинг

Статьи по темам

Последние статьи

Статьи по темам