03 березня 2016 року у Львові відбудеться конференція сфери ділової гостинності «Архітектура конференції»

19.02.2016
Автор: Прес-служба ЛКП «Агенція з підготовки подій»

03 березня 2016 року, в четвер, у Львові відбудеться профільна конференція  сфери ділової гостинності «Архітектура конференції». Основна мета заходу – визначити роль кожного гравця ринку в організації конференцій/конгресів, ознайомити із світовими трендами МІСЕ індустрії,  налагодити співпрацю між організаторами конференцій та надавачами послуг, а також забезпечити обмін досвідом між учасниками.

Спеціально запрошені експерти ділової гостинності  Славомір Врублевський (генеральний секретар асоціації “Konferencje i Kongresy w Polsce” (“Конференції та конгреси в Польщі”) та Оксана Баюк (консультант з маркетингу та стратегій компанії Quantum Leap GmbH, Австрія) поділяться знаннями про архітектуру конференції, роль кожного із учасників на ринку послуг, а також проаналізують тренди в індустрії, важливість обрахунку ROI ділових подій, вплив покоління Y на сферу гостинності тощо.

Як оптимально скласти бюджет конференції і які фінансові ризики несуть організатори розкаже Ростислав Чайка, засновник та генеральний директор Lviv Startup Club, організатор понад 60 конференцій з 2009 року.  Від Юрія Риф’яка, координатора з комунікацій міжнародного конгресу Apimondia 2013, учасники дізнаються для чого міжнародні асоціації проводять річні конгреси, а очікування делегатів конференцій, їхні мотиви та психологію розкриє головний лікар Львівської обласної психіатричної лікарні, Почесний Амбасадор Львова Олександр Фільц.

Окремим питанням для обговорення на панельній дискусії стане «Як збільшити кількість великих та середній конференцій у Львові у найближчих два роки». Участь у ній візьмуть заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, директор Львівського медіафоруму Остап Процик та заступник керівника компанії Дік Арт Оксана Сидор. Усі учасники конференції долучаться до розробки плану дій розвитку ділового туризму Львова на 2016-2017 роки.

Очікується, що подія, як і минулого року, збере близько 90 учасників ринку конференц послуг.

До речі, цьогорічна конференція стане другою конференцію із серії МІСЕ конференцій, яку організовує Lviv Convention Bureau. Відео із конференції 2015  року можна переглянути за посиланням www.youtube.com/watch?v=Nojo178QRjE.

Детальніше про подію та програма заходу тут.

03 березня 2016 року у Львові відбудеться конференція сфери ділової гостинності «Архітектура конференції»

Навигатор по залам Украины

Выберите тип зала Выберите область
Выберите город или район

Последние статьи

Статьи по темам