1 мільйон гривень: як отримати фінансування на конференції?

13.01.2022
Автор: Lviv Convention Bureau

До 31 січня 2022 року триває подання заявок на участь у Програмі «Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові». Львівське конференц-бюро запрошує взяти участь у конкурсі та отримати дофінансування конференції у 2022 році.

ЩО ЦЕ ТАКЕ?
Програма Львівського конференц-бюро, яка передбачає підтримку національної конференц-індустрії шляхом стимулювання національних, міжнародних асоціацій та професійних організаторів конференцій проводити конференц-події у Львові. Програма є одним із ефективних інструментів допомоги конференц-індустрії та пом’якшення наслідків впливу глобальної кризи, спричиненої пандемією.

ЩО ВКЛЮЧАЄ?
Фінансування:1 мільйон гривень (40 конференцій по 25 тис. грн).
Експертна підтримка:
- персональний конференц-менеджер, який допомагатиме з усіма питаннями співпраці з локальним бізнесом та міською владою;
- координація роботи з локальним бізнесом та професійним середовищем від Львівського конференц-бюро;
- організація ознайомчих візитів перед проведенням конференції.
Інформаційна підтримка:
- можливість висвітлити на сайті та соціальних мережах Львівського конференц-бюро, сайті Львівської міської ради інформацію про конференцію;
- рекомендації, чек-листи щодо планування та проведення заходів у Львові від Львівського конференц-бюро.

ДЛЯ КОГО?
Програма спрямована на допомогу організаторам національних та міжнародних конференцій, що відбуватимуться у Львові у 2022 році. Заявки на участь можуть подавати заклади вищої освіти, науково-дослідні, медичні установи або фізичні особи-підприємці/юридичні особи-організатори, які планують проводити свої конференц-події  у Львові у 2022 році.

ХТО ВИЗНАЧАЄ ПЕРЕМОЖЦІВ?
Переможців обирає Керівна Рада Програми способом відкритого голосування простою більшістю голосів від загального складу, враховуючи критерії.

До 31 січня 2022 року за посиланням можна подати заявку, щоб стати членом Керівної Ради.
Результати відбору конкурсу будуть оголошені на сайті Львівського конференц-бюро та сайті Львівської міської ради в першій половині лютого 2022 року.

ЯК ОТРИМАТИ?
Необхідно подати заявку до 31 січня 2022 року.

Відповіді на часті запитання.

Наші контакти.

1 мільйон гривень: як отримати фінансування на конференції?

Статьи по темам

Последние статьи

Статьи по темам