Україна яскраво презентувала себе на одній з найбільших виставок ділового туризму IBTM

11.12.2018
Автор: Андрій Даниленко

Україна презентувала нові можливості ділового туризму на одній з найбільших світових виставок ділового туризму IBTM у Барселоні (Іспанія). Організатором національного стенду став Департамент туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а технічним організатором компанія «Графіум» яка виграла тендер на проведення виставкових заходів Мінекономрозвитку і торгівлі України. Експозиція України на виставці  IBTM мала площу 25 квадратних метрів і була виконана у сучасній діловій стилістиці, з новим лого України - Ukraine new.ua

Цьогорічна кількість і географія учасників національного стенду України на IBTM була, як ніколи, доволі широкою і різноманітною. Це міста Київ, Львів, Одеса, а також вперше Дніпро (у якості візитера). На українському стенді було чимало як туроператорських компаній, так і готелів — зокрема, постійні учасники IBTM туроператори «Арктур», «Київський Супутник», «Альбатрос тревел», «Iventex Group», «Premier Hotels and Resorts».

У Барселоні були представлені і нові компанії-учасники: відомі туроператори «Яна», «Vacanture», конгрес-готель «Mercury». Українські учасники пропонували якісне обслуговування в Україні, організацію ділових заходів, а також можлість відвідати найцікавіші фестивалі та спортивні події. Ще один важливий момент — український стенд розміщувався у центральній частині виставкового залу, тому знайти його було досить легко. За останні роки експозиція України була однією з найкращих і виглядала по-сучасному на тлі інших стендів країн-конкурентів.

За словами директора компанії «Графіум» Юлії Сівак, дизайн національної експозиції виконано у діловому форматі, у центрі розміщено стіл, за яким ведуться переговори. «Таким чином, ми хотіли сказати, що нова Україна відкрита до переговорів та будь-яких пропозицій щодо співпраці» - зазначила Юлія Сівак.

IBTM BARCELONA - це один з найбільших світових заходів у сфері ділового туризму, на якій цього року було представлена 141 країна-учасниця та близько 1500 експонентів з усіх континентів. 

Україна яскраво презентувала себе на одній з найбільших виставок ділового туризму IBTM

Статьи по темам

Последние статьи

Статьи по темам